אתר הכותבים - אתר מאמרים מקצועיים
כתיבת תוכן הצטרפו אלינו בפפיסבוק עקוב אחר אתר הכותבים בטוויטר

אתר הכותבים
אתר מאמרים ותוכן
סגור

שלום אורח, ברוך הבא לאתר הכותבים
חיפוש עבודה בניו יורק

חיפוש עבודה בניו יורק

תוכן המאמראודות maka.seoתגובות למאמר

חיפוש עבודה בניו יורק נחשב לגולת הכותרת של היעדים החמים לעבודה בעולם. מי לא חלם לגור בניו יורק לפחות פעם אחת במהלך ימי חייו?


נכתב על-ידי maka.seo מחבר המאמר: maka.seo (כותב מורשה)
פורסם בקטגוריה עבודה בחו פורסם בקטגוריה: עבודה בחו"ל
נקרא 228 פעמים מספר צפיות: 228 פעמים
0 תגובות מספר תגובות: 0 תגובות

פורסם ב-28.10.10 תאריך פרסום: 28.10.10
פרסם את המאמר באתרך פרסם את המאמר באתרך
גרסת הדפסה גרסת הדפסה
שיתוף מאמר זה שיתוף מאמר זה


maka.seo

חיפוש עבודה בניו יורק נחשב לגולת הכותרת של היעדים החמים לעבודה בעולם. מי לא חלם לגור בניו יורק לפחות פעם אחת במהלך ימי חייו? מי לא חשב על אפשרויות בילוי העצומות על השווקים והחנויות הרבות של ניו יורק, או על פשוט צעידה פשוטה ברחובות מנהטן בשעות הערב המוקדמות? אין ספק כי ניו יורק הפכה בתודעה העולמית לאייקון מצליח ונודע בעולם כולו, המככב בסרטים בסדרות ובקליפים רבים מספור. ניו יורק גם משמשת שנים רבות יעד מספר אחד לתיירות בקרב ישראלים המבקרים בארה"ב. צעירים המחפשים הזדמנויות כלכליות טובות יכולים לשלב עם הטיול לארה"ב מציאת עבודה בניו יורק, על מנת למצות באמת את המיטב מעיר התפוח הגדול. וכך מתחיל לו השלב הראשון של חיפוש עבודה בניו יורק. מחפשי עבודה אנרגטיים יופתעו לגלות כי שוק העבודה הניו יורקי מכיל מספר עבודות לא זעום הפתוח בפני צעירים ישראלים, שמאפשר למתקבלים לעבודה לקבל מגורים מסודרים בניו יורק והטבות שונות אחרות, שבסופו של דבר מוזילות מאד את עלויות המחייה הגבוהות בעיר, שמהוות שיקול חשוב בכל חיפוש עבודה בניו יורק.

 

חיפוש עבודה בניו יורק – לרוצים להצליח במכירות

חיפוש עבודה בניו יורק מזמין את הצעירים המחפשים הזדמנות לעשיית כסף טוב במכירות לפנות  אל חברות ישראליות ומפעילות בניו יורק עגלות מכירה במרכזי הקניות העמוסים בלקוחות כל ימות השבוע. לרוצים להגדיל את הסיכויים למכירות רבות בניו יורק כדאי לשים לב למספר נקודות: כדאי לברר באילו קניונים ממוקמות העגלות, ורצוי לעבוד בקניונים ההומים בלקוחות. שנית, ישנם ימי מסחר פעילים יותר בארה"ב כגון: יום שבת, שבהם יוצאים אנשים רבים יותר לבלות במרכזי הקניות. שלישית, בעונת הקריסטמס ישנה נהירה מסורתית של לקוחות אל מרכזי הקניות, מה שתורם לעלייה במכירות.

הרוצים משרה גמישה בתחום המכירות שמציעה עמלות מכירה גבוהות מוצאים עבודה במכירת ציורי שמן מבית לבית. זהו תחום הדורש כושר שכנוע גדול מהמוכרים וניהול משא ומתן על מחירי התמונות. צוותי המכירה הפועלים באזורי המגורים בניו יורק מגיעים לבית הלקוחות, יוצרים עימם קשר ומשווקים להם את הציורים. תנאי המשרה הטובים כוללים מגורי צוות לעובדים, שמוזילים משמעותית את עלויות המחיה של העובדים בניו יורק שידועה כעיר יקרה מאד קורצים למחפשי עבודה הצעירים שמזדרזים לפנות אל חיפוש עבודה בניו יורק.

 

משרות נפוצות בניו יורק – עבודה בניו יורק

חיפוש עבודה בניו יורק וקבלה לעבודה טובה מצריכים אחד מהשניים: אשרת עבודה לארה"ב או אזרחות אמריקאית. ישראלים שמעוניינים לעבוד בארה"ב באופן חוקי יכולים לנסות להשיג אשרה זמנית דרך מקום העבודה בארה"ב או על ידי הוצאת אשרת עבודה לסטודנטים ישראלים הלומדים בניו יורק. בין העבודות השליטות בקרב הישראלים הצעירים בארה"ב ניתן למצוא עבודה בהובלות, עבודה באבטחה על מוסדות או אישים, עבודה כאופר המטפלת בילדים ומתגוררת בבית המשפחה, עבודה בדוכנים למכירת מזון מהיר ברחבי ניו יורק ועבודה במלצרות. הישראלים כבר קנו להם שליטה מסוימת בשוק העבודה האמריקאי ולכן צעירים המגיעים מישראל יכולים להשתלב בחברות ישראליות משגשגות או לעבוד במקומות עבודה או עסקים המנוהלים על ידי ישראלים וליהנות מסביבת עבודה תומכת המאפשרת לעבוד עם צעירים נוספים מישראל. משרה נוספת המאפשרת עבודה זמנית בארה"ב היא הדרכה במחנות קיץ. צעירים המעוניינים להגיע לעבוד בארה"ב במשרה חווייתית ודינמית עם ילדים בשמורות הטבע היפות  בארה"ב מוזמנים להגיע לעבוד כמדריכים במחנות נופש כחודשים ולאחר מכן ליהנות בחודש השהיה הנוסף משהות מסעירה בניו יורק כל זאת במסגרת חיפוש עבודה בניו יורק הכיפית.

אודות מחבר המאמר:

אתר MAKA - המומחה בנושאי עבודה בחו"ל כמו עבודות בארה"ב ועוד

maka.seo


תגיות: עבודה בניו יורק, עבודות בארה"ב, משרות בניו יורק


פרסם את מאמריך באתר הכותבים!

הצטרף לצוות הכותבים המנצח של אתר Authors.co.il
הפץ מאמרים וקבל חשיפה לאלפי גולשים פוטנציאליים.


דירוג המאמר: לא דורג עדיין

תגובות למאמר הירשם לקבלת עדכוני תגובות למאמר

עד כה לא נרשמו תגובות למאמר. לא ניתן לפרסם תגובות למאמר זה כעת.

מאמרים נוספים בנושא עבודה בחו"ל

עבודה בחו"ל - למה לעבוד בחו"ל, דרך איזו חברה וממה להיזהר
עבודה בחו"ל זו חוויה של פעם בחיים. היא משלבת גם רווחים גבוהים וגם טיול בעולם. אנשים טסים לעבוד בחו"ל בעיקר כדי לחסוך הרבה כסף ללימודים, לטיול הגדול הבא או פשוט להעלות את רמת החיים...
מאת: | תאריך פרסום: 18.07.13

3 דרכים לפלפל את עבודכם בחו"ל
efterminal
3 דרכים יצירתיות מפולפלות להעביר תקופת עבוד בחו"ל.
אחרי הכל ביקור בחו"ל חייב גם להשאיר חותם לתקופה מהנה
מאת: | תאריך פרסום: 01.03.13

עוברים לקליפורניה- הכירו את חוקי השכירות במדינה
חשוב לזכור ששכירת דירה או בית במדינה זרה עשוי להיות לא פשוט. מדובר במערכת חוקים שונה ממה שאנו מכירים בארץ, התנהלות תרבותית שונה וגישת מחוקק שזרה לנו. במאמר הבא תוכלו למצוא את הנקודות המרכזיות, שעליכם לדעת, בבואכם לשכור דירה או בית בקליפורניה.
מאת: | תאריך פרסום: 02.04.12

עוברים לניו יורק- מדריך לשכירת דירה
חשוב לזכור שמציאת דירה או בית בניו יורק עשוייה להיות משימה לא פשוטה. מדובר במערכת חוקים שונה ממה שאנו מכירים בארץ, התנהלות תרבותית שונה וגישת מחוקק שזרה לנו. במאמר הבא תוכלו למצוא את הנקודות המרכזיות, שעליכם לדעת, בבואכם למצוא דירה או בית בניו יורק.
מאת: | תאריך פרסום: 29.03.12

רילוקיישן עם ילדים- איך לעשות זאת פשוט יותר
בשל העובדה כי ילדים, בגילאים קטנים בעיקר, מפתחים מרכיבי אישיות בדרך, חשוב מאוד להכין את הקרקע כך שהפגיעה בהם תהיה מעטה ככל האפשר. שהרי הם מתנתקים מהמקום המוכר להם, מהשפה המוכרת להם, מהחברים שלהם, מבני המשפחה שלהם ומהבית שלהם.
מאת: | תאריך פרסום: 29.03.12

מתכננים רילוקיישן לרוסיה? כך תמנעו מטעויות בשכירת דירה
שכירת דירה ברוסיה כרוכה בסוגיות משפטיות מורכבות, שניתן להתמודד איתן ע"י הכנה מוקדמת. במאמר זה נביא לידיעתכם את הזכויות שמעניק החוק הרוסי לשוכרי דירות (זכויות אלה חלות על הן על אזרחי רוסיה והן על זרים), ונצביע על הקשיים, בהם עשוי להיתקל זר ששוכר דירה ברוסיה.
מאת: | תאריך פרסום: 22.01.12

עבודה בחו"ל- עגלות
כבר הרבה שנים שהעבודה בחו"ל הפכה להיות חלק מחיי החייל המשוחרר, כולם שמעו על זה, כל כך הרבה צעירים עושים את זה/ עשו את זה/ מכירים אנשים שעשו את זה.
מאת: | תאריך פרסום: 21.01.12

אני רוצה לעבוד באירופה או בספרד - על עבודות באירופה
כשאומרים לנו חו"ל, אנחנו בדרך כלל חושבים על בטן גב מול חוף הים, על מלון חמישה כוכבים, על קניות ועל אוכל טוב. במילים אחרות, חו"ל עבורנו הוא התגלמות החופש. זהו פסק הזמן והפוגה קצרה משגרה עמוסה, דחוסה ואינטנסיבית.
מאת: | תאריך פרסום: 25.04.11

עבודות באירופה - לעשות הרבה מאד כסף ולהנות מתרבות עשירה ותנאים מעולים
עייפת מהשגרה? מרגיש חנוק ו"תקוע" כאילו הכול סוגר עליך? צריך פסק זמן במקום אחר רחוק מספיק מכל מה שכובל אותך כאן, אך במקביל זקוק גם להכנסה חודשית?
מאת: | תאריך פרסום: 15.04.11

עבודה בארהב לשאפתנים
maka.seo
עבודה בארה"ב אפשר להשיג בכל מיני תחומים ובכל מיני אזורים גיאוגרפיים בארצות הברית – רובם משתלמים מאוד. הצעות העבודה המגוונות יכולות להתאים גם לשאפתנים שמחפשים דרך בדוקה לרווחים גבוהים ועבודה מכניסה מאוד
מאת: | תאריך פרסום: 03.03.11

דיווח על מאמר בעייתי דווח על מאמר בעייתי או הפרת זכויות יוצרים (Report This Page)

כל המידע המופיע בעמוד זה הינו מידע כללי בלבד. אין בו כדי להוות ייעוץ מוסמך, או חוות דעת מוסמכת. על הקורא לפנות לקבלת ייעוץ מקצועי או חוות דעת לפני כל שימוש במידע המופיע באתר זה. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר.

הנך נמצא כאן: חיפוש עבודה בניו יורקטיפים לכתיבת מאמריםאומנות בידור ופנאי
הפקת אירועים
עיצוב אירועים
צילום
עשה זאת בעצמך
אופנה, טיפוח ויופי
תכשיטים
קוסמטיקה
הסרת שיער
איפור
אינטרנט
ניהול וכתיבת תוכן
קידום אתרים
שחזור מידע
בניית אתרים
בית, צרכנות ושיפוצים
הדברה
שיפוצים ותיקונים
עיצוב פנים
שמאות מקרקעין
בריאות ורפואה
ניתוחים פלסטיים
רפואה משלימה
נשירת שיער
דיכאון
עסקים וניהול
ייעוץ עסקי
שירותי תרגום
הרצאות והדרכות
עסקים באינטרנט
תיירות ונופש
טיולים מאורגנים
בתי מלון
צימרים
יעדים בחו"ל