'יוניברסיטי' של MSN נדל"ן בעפולה – אפיק השקעה מניב?

פרויקט Univercity של MSN נדל"ן בעפולה

על הנייר נראה כי פרויקט הדגל החדש של MSN נדל"ן בעפולה המכונה UNIVRECITY הוא פרויקט השקעה טוב. מדוע? משום שאת העיר עפולה מקיפים מוסדות השכלה גבוהה רבים שמושכים אליהם מדי שנה אלפי סטודנטים ונדמה שהעיר משוועת לפיתוח והרחבה של מגורי סטודנטים חדשים.

יזמי הנדל"ן בחברת MSN הבינו זאת והחליטו להוציא לפועל את אחד הפרויקטים הגדולים של השנים האחרונות בעיר. בניין אשר מכיל 99 דירות של 2 חדרים בעיצובים משתנים בסמוך לרכבת ולאמצעי תחבורה ציבורית נוספים בעיר ודקות נסיעה בודדות מרוב המכללות המקיפות את העיר.

הרעיון המרכזי הוא שהמשקיעים ב-Univercity לא יצטרכו להתעסק כלל וכלל במציאת שוכרי דירות (סטודנטים), או בגבייה של שכ"ד ואת כל זה תעשה עבורם חברת אחזקה וניהול מקצועית.

msn נדל"ן univercity עפולה

בבניין ייבנו שני מגרשי חניה לשימוש חופשי של הדיירים. הדירות בבניין יושכרו לסטודנטים בלבד ובכך יהפוך הקומפלקס למעין בניין מעונות של סטודנטים בעפולה.

למי שלא יודע, אוכלוסיית העיר עפולה נמצאת בגידול מתמשך והעיר עצמה מציגה נתוני צמיחה מרשימים. יותר ויותר משקיעים מבינים את הפוטנציאל בהשקעה בערים מתפתחות כמו עפולה ואת התשואה הגבוהה שאפשר לעשות בסוג כזה של השקעה.

לעוד מידע אודות הפרויקט:

באתר החברה המשווקת: http://www.msn-nadlan.co.il/projects.php?id=20

אתר היזם: http://www.xn--6dbgaolebo.co.il/univercity-msn-nadlan

כלכליסט: http://www.calcalist.co.il/real_estate/articles/0,7340,L-3670726,00.html

 

שלבי פרויקט Univercity עפולהבניין דירות בעפולה להשקעה