תיקי גב לנשים קונים כל הזמן אז צריך לדעת לקנות אותם

אתן בטח חושבות כי תיקי גב לנשים הן לא סיפור רציני ומקסימום תקני תיק חדש כאשר תלכי ביום שישי בדיזניגוף בתל אביב אבל את חייבת להבין שיש הרבה יותר ממה שאת חושבת כשמדובר בתיקים לגב. בתור אחד שמתעסק בתיקים כבר למעלה מעשרים שנה אני חייב לציין שגם אני הופתעתי שגיליתי כי תיקי גב הם יותר ממה שהם נראים, הרי מה זה כבר תיק, משהו לשים בו חפצים אבל בקיץ המשוגע של ישראל שהוא כל כך חם ולח ובשילוב עם כל כך הרבה אופנות שמשתנות כאן בארץ תיקי גב מקבלים משמעויות נוספות כמו פרקטיקה ובעיקר שילוב אופנתי עם התלבושת הכללית וכמובן נוחות מרבית, אם זה בקיץ אז חומרים נושמים ולהשתדל כמה שפחות להזיע בגב ועדיין לשמור על חומר איכותי ביותר של התיק ואם מדובר על החורף אז הרי שצריך תמיכה טובה לגב אבל גם משהו מחמם ומפנק וכל זה כמובן צריך להשתלב עם אופנה עדכנית וכל האריזה הזאת צריכה לבוא במחיר שפוי כי בסופו של דבר אתן תחליפו אותו כמעט כל עונה.

תיקי גב לנשים מתעדכני בקצב מהיר מאוד ואתן תקנו 4 מהם בממוצע בשנה אחת ולכן אני מיד אמליץ לכן מה הדרך הנכונה ביותר לרכוש אותם ואיך תוכלו ליהנות מהם בצורה הנכונה ביותר וכל זאת מהניסיון שלי בשנים של מכירות שלהם בארץ.

אז איך קונים תיקי גב לנשים בצורה נכונה??

הצורה הטובה ביותר לגשת לעניין היא להבין את ארבעת הסעיפים:

  1. כמות – חשוב לתקצב את הכמות והחליט כי השנה אתן תקנו 4 תיקי גב לנשים, כמובן שיש לזכור כי אתן תרכשו גם עוד סוגי תיקים השנה אבל אנחנו מדברים על אלו של הגב בלבד. אתן תקנו תיק גב אחד לכל עונה ולא צריך יותר.
  2. מחיר – מתוך כל 4 הסוגים אתן צריכות להחליט באיזו עונה אתן הולכות להשקיע בתיק הכי יקר ושהתיק הזה יהיה יחסית רב עונתי. אתן תקנו תיק אחד מעוצב שיעלה כמה מאות שקלים ויותר והוא יהיה התיק היקר ביותר אצלכן בארון. את כל שלושת התיקים האחרים אתן תקנו באופן מתוקצב ואלו יהיו תיקים דמויי עור ויותר זולי, זאת אומר דמוי תיקים אמתיים. היום השוק מביא אלינו את מיטב הדגמים בייצור סיני איכותי יחסית מה שמעניק לנו את ההזדמנות לקנות כמה תיקים בכל שנה.
  3. סטייל – כל תיק צריך להיות בעל סטייל אחר. אם קניתם תיק גב אחד עם ניטים את השני תקנו עם טלאים או פרנזים. אם קניתם תיק אחד דמוי עור אז תיק אחר תקנו מבד וכן הלאה. תשדלו לגוון.
  4. גודל – יש הרבה גדלים של תיקי גב לנשים ואתן צריכות להבין שאפשר לקנות תיקים בגדלים שונים. יש תיקי גב קטנים ויש ענקיים וככל שתגוונו יותר כך תצטרכו לקנות רק 4 בכל עונה.

לסיכום:

אם תוכלו לעקוב אחר 4 הסעיפים ולקחת אותם לצומת לבכן תוכלו להינות בצורה הטובה ביותר מעולמם המופלא של תיקי גב לנשים שהוא הרבה יותר מורכב ממאשר התיק שמחזיק לכן את ספרי הלימוד או התיק שאיתו אתן הולכות לטיול. הוא המשלים שלכן לתלבושת, הוא זה שידעו עליכן שאתן חורשות על פריטים והוא זה שיעיד האם אתן עדכניות ומשקיעות בעצמכן.