הכל על טיפולי אנטי אייג'ינג

בעולם היומיומי המונח אנטי אייג'ינג מתקשר לסגנון חיים, לבריאות, להרגלי התזונה שלנו ועוד, בעולם הקוסמטיקה אנו נתקלים המון במושג טיפולי אנטי אייג'ינג שהם טיפולים קוסמטיים עכשוויים המתקדמים ביותר מבחינה טכנולוגית המכוונים למטרה אחת מרכזית והיא שמירה על עור חלק וצעיר והימנעות כמה שיותר מהזדקנות של העור. אנטי אייג'ינג הוא שם כולל למתיחות פנים, מילוי קמטים בפנים ושלל טיפולים דומים אחרים.

בעידן העכשווי אנו חיים במרוץ של הזמן, השמש החזקה, הקרינה שמסביב, התזונה שאנו אוכלים והאוויר שאנו נושמים, בכל אחד ואחד יש את הגורמים שלו להזדקנות מוקדמות של העור ופגיעה פיגמנטצית. באמצעות טכנולוגיה מתקדמת, ניתן לצמצם ולהפחית במידה רבה את הזדקנות העור על ידי טיפולי אנטי אייג'ינג. שימוש קבוע ויומיומי בתכשירים להגנה בעלי מסנני קרינה והקפדה על טיפול קבוע בכל תקופה אצל קוסמטיקאית ימזערו במידה ניכרת את הנזקים.

מילוי קמטים וטיפול אנטי אייג'ינג

מעבר לטיפול תחזוקתי ומניעתי, ישנו טיפול קוסמטי בשיטות שונות באמצעות ציוד מתקדם ושימוש בתכשירים מקצועיים מתקדמים שלא ניתן להשיגם בחנות הפארם ובאמצעותם אנו משיגים את התוצאות בתיקון נזק שכבר נגרם ובהעלמת ומילוי קמטים ונזקי פיגמנטציה שנראים לעין. טיפולי אנטי אייג'ינג ניתנים במכון היופי על ידי קוסמטיקאית מוסמכת לכך. הטיפול נעשה בשכיבה או בחצי ישיבה לצד מוזיקה מרגיעה. טיפול פנים מפנק, חוויה לא רק של בריאות ואסתטיקה אלה גם חוויה רוחנית שמעניקה אנרגיה חיובית חדשה לגוף ולנפש.

מראה צעיר ועור פנים נקי ויפה הם לא רק גנטיקה, הם גם שילוב בתכשירים קוסמטיים מתקדמים להצערה וחידוש העור. באמצעות טיפולי אנטי אייג'ינג תוכלי להישאר צעירה וקורנת עם עור נקי וחלק או לפחות לצמצם במידה ניכרת את התקדמות הזדקנות עור הפנים. נכון שהיום הדבר לא בסדר מעיינך אך תחשבי על זה שבגיל יותר מתקדם תוכלי להראות צעירה יותר. טיפול פנים מהפכני המעט את הזדקנות העור ומצעיר אותו לעור חלק וקורן.

כיום מחקרים רבים מוכיחים כי שימוש בשיטות אנטי אייג'ינג שונות מפחיתות עד 80% את הזדקנות העור והגוף אז לא נוכל להישאר צעירות לנצח אך נוכל בהחלט למנוע הזדקנות מוקדמת של העור.