עורך דין תעבורה – לתאונות דרכים של אופניים חשמליות

מצב הכבישים בערי הארץ היה יכול להיות טוב יותר. בערים רבות בישראל ובמיוחד בערים המרכזיות כמו חיפה, ירושלים או תל-אביב יש עומס רב בכבישים והרבה מאוד פקקי תנועה. אנשים רבים מצאו פתרון יצירתי להתמודדות עם הפקקים – הם בוחרים לנוע בדרכים באמצעות אופניים חשמליות. אופניים חשמליות מהוות כלי תחבורה נוח מאוד ויעיל וגם חסכוני בכסף. למרבה הצער יותר ויותר רוכבי אופניים חשמליות מעורבים בתאונות דרכים. עורך דין תעבורה תל-אביב יוכל לסייע לנו במקרה בו היינו מעורבים בתאונת דרכים כאשר נסענו על האופניים החשמליות שלנו. עורך דין זה יוכל לעזור לנו להגן על עצמנו בבית המשפט או מול הצד השני שהיה מעורב בתאונה בבית משפט אזרחי.

 

עו"ד תעבורה

עורך דין תעבורה – לתאונות דרכים של קורקינט חשמלי

עורך דין יכול לעזור מאוד גם לנהגים שהיו מעורבים בתאונות דרכים של קורקינט חשמלי. קורקינט חשמלי הוא כלי תחבורה שדומה מאוד לאופניים חשמליות. יש קורקינטים חשמליים שיכולים להגיע למהירות של 30 קמ"ש. כאשר אנחנו נוסעים על כלי רכב זה אנחנו צריכים להיות מודעים לכך שכל כללי התחבורה וחוקי התנועה חלים עלינו. במקרה בו היינו מעורבים בתאונה עם הקורקינט שלנו אז אנחנו צריכים לשכור עורך דין שיגן עלינו מבחינה משפטית.

 

עורך דין תעבורה תל אביב – לתאונות דרכים של אופנועים

עורך דין תעבורה יכול להיות לעזר רב גם במקרה של תאונות דרכים של רוכבי אופנוע. אופנוע הוא כלי תחבורה מסוכן מאוד. רוכבי אופנוע רבים מעורבים מדי שנה בתאונות דרכים קשות. כל רוכב אופנוע חייב שיהיה לו ביטוח שיאפשר לו לנהוג בצורה בטוחה וישמור עליו במקרה בו הוא יהיה מעורב בתאונת דרכים. במקרה שבו היינו מעורבים בתאונה כאשר נסענו על האופנוע שלנו כדאי לנו לפנות לעורך דין לענייני תעבורה. עורך הדין יוכל להעניק לנו ייעוץ משפטי והוא יוכל לייעץ לנו מה עלינו לעשות במקרה שבו התאונה הייתה באשמתנו. עורך הדין ידע להנחות אותנו איך לנהוג אל מול חקירת המשטרה ואל מול בית המשפט. במקרה הצורך עורך הדין יוכל לייצג אותנו בבית המשפט לענייני תעבורה ולהגן עלינו מפני כתב תביעה של הפרקליטות. פניה לעורך דין מומחה יכולה לסייע לנו לשמור על הזכויות שלנו והיא יכולה לסייע לנו להימנע מעונשים כבדים מאוד בגין התאונה בה היינו ולקחנו חלק מעורבים.