משאבת דשן – להוסיף דשנים לגינה שלכם

דשנים אורגניים או כימיים יעילים מאוד בכל הקשור לטיפוח ועבודה נכונה עם האדמה שעליה צומחים הגידולים, הפרחים והצמחים בגינה הפרטית שלנו. כמות מתאימה של דשנים יכולה לעשות את ההבדל בין גידולים חזקים ובריאים לבין גינה עם גידולים שלא תתגאו בהם. משאבת דשן חוסכת לכם את העבודה הקשה, היא מוסיפה למערכת ההשקיה את הדשנים בכמות המתאימה ולמעשה עושה עבורכם את העבודה המאומצת. פיזור הדשנים בגינה זו עבודה שדורשת ריכוז מרבי והמטרה העיקרית היא לפזר את הדשנים כמה שיותר כדי שיגיעו לכל פינה בגינה. משאבת דשן מאפשרת לכם לחסוך את החישובים ובעזרתה הפיזור ייעשה באופן שווה בין כל חלקי הגינה. בעבר היינו צריכים להשקיע המון זמן והמון כוח פיזי בשביל שתהיה לנו גינה מטופחת ויפה, היום בעזרת מכשור איכותי ומתקדם אפשר להגיע לאותן התוצאות אך במאמץ נמוך הרבה יותר.

 

משאבת דשן – איך זה עובד?

משאבת דשן אינה מצריכה שימוש בחשמל, היא עובדת על לחץ מים ובעזרתה ניתן להעביר דשנים איכותיים לכל חלקי משאבת דשןהגינה. המשאבה מותקנת על ראש מערכת ההשקיה וכך מגיעים הדשנים ביחד עם המים למקומות הרצויים על פי בחירתכם. כמו שאתם יכולים לחלק את כמויות המים, כך תוכלו גם לחלק את כמויות הדשנים ובמידה ואתם רוצים כמויות שונות בהחלט תוכלו להעביר כמות גדולה של דשנים לגידולים מסוימים ולמקומות הריקים יותר בגינה להעביר כמות פחותה. אתם כמובן מחליטים על כמות הדשן שאותה אתם רוצים ולאחר שבחרתם את הכמות וחיברתם בצורה נכונה למערכת ההשקיה של המים אתם יכולים להיות רגועים ובטוחים שהדשנים יגיעו לכל שאתם רוצים.

 

משאבת דשן – חסכון עצום בעבודה

בעבר היינו נאלצים ללכת פיזית לכל פינה בגינה ולשתול בהם דשנים שיעזרו לצמיחה בריאה וחזקה של הגידולים. בעזרת משאבת דשן אתם כבר לא צריכים להסתובב בחום הכבד או בגשם החזק כי המערכת עושה את העבודה עבורכם. הדשנים חיוניים מאוד לגידול הצמחים בגינה שלכם, הם גם תורמים לחיזוקם של הגידולים וגם מגנים עליהם מפני חרקים ומזיקים. משאבת דשן זו הדרך המושלמת להוסיף לאדמה והגידולים שלכם דשנים מצוינים שיורידו מכם עבודה קשה ויוסיפו המון לגינה שלכם. יש הרבה מאוד דרכים שבאמצעותן ניתן לשדרג את הגינה שלכם, משאבת דשן זו אחת הדרכים הקלות והיעילות ביותר. כל בעל גינה רוצה להעניק לגינה שלו את הטוב ביותר ומשאבת הדשן זו הדרך הנכונה ביותר לעשות זאת.

המאמר באדיבות האתר המוביל בארץ לציוד גינה – הכל בו לגן