"גדלים מיום ליום" – גיל מולכו על עלייתה של חברת MSN נדל"ן

בסיפור סינדרלה שכזה לא נתקלים בכל יום. חברת MSN ייזום ושיווק נדל"ן. החברה שמנוהלת ע"י היזמים רן צדיקריו ושותפו גיל מולכו, הוציאה בשנה האחרונה מהכוח אל הפועל לא פחות מ-4 פרויקטים לאוויר העולם ומשכה את תשומת הלב של המשקיעים. על הפרויקטים של MSN נדלן נפרט בהמשך הכתבה, אך ניתן לומר בפה מלא כי החברה עברה שדרוג רציני, מחברה אשר שיווקה בעיקר קרקעות ומגרשים חקלאיים, לחברה אשר מציעה לרוכשי נדל"ן פרויקטי דירות להשקעה ואפילו נדל"ן מסחרי.

את השינוי המרכזי עשתה החברה לפני בערך שנתיים, אך הוא לא היה רק ברמת הקונספט, אלא גם באיכות השירות של צוות עובדי חברת MSN. המהלך הביא לגל של חוות דעת וביקורות שנכתבו על החברה בשנתיים האחרונות, כאשר רובן בהחלט מצדיקות את מה שנראה בשטח.

מה הופך את MSN נדל"ן לחברת השקעות מומלצת?

אם תשאלו את צוות החברה מי אחראי יותר מכל להצלחה המטאורית שחווה החברה בעת האחרונה כולם יגידו פה אחד שהקרדיט צריך ללכת לשני המנכ"לים (המשותפים) שלה – גיל מולכו ורן צדיקריו. העובדים מספרים כי השניים עושים ימים כלילות במשרדי החברה במגדל אלקטרה בת"א (יגאל אלון 98) במטרה לקחת אותה קדימה, הכי רחוק שאפשר.

כיום שמים מולכו וצדיקריו את הדגש על איתור והתנעה של פרויקטי השקעה איכותיים לקהל המשקיעים שלהם, תוך התמקדות בתחום הדירות להשקעה ותחום הנדל"ן המסחרי, דבר שהפך אותה לאחת מחברות הנדל"ן המדוברת ביותר בישראל.

פרויקטים מהשנתיים האחרונות: MSN נדלן

MSN נדל"ן - גיל מולכו רן צדיקריו וצוות החברה

MSN נדל"ן – גיל מולכו רן צדיקריו וצוות החברה

בשנה החולפת שיווקה חברת MSN נדל"ן 4 פרויקטים שזכו לסיקור תקשורתי יחסית גדול. והנה הם לפניכם:

456 פתח תקווה: היהלום החדש של MSN נדלן בפ"ת – פרויקט נדל"ן מסחרי המציע הזדמנות נדירה להשגת תשואות שנתיות בגובה של למעלה מ-9% בשנה (כך על פי ההערכות) ע"י קניית משרד להשקעה במתחם עסקים והייטק שייבנה במערב העיר פתח תקווה. לצפייה בסרטון על פרויקט 456 לחצו כאן.

גרין פארק חדרה: 90% מהפרויקטים שמשווקת MSN אינם פרויקטי קרקעות או מגרשים, אך הפרויקט בחדרה הוא המשכו של פרויקט שהתחיל לפני מספר שנים והגיע כעת לשלב ג' שלו. בפרויקט משווקת החברה יחידות קרקע להשקעה בשכונת הפארק בחדרה.

יוניברסיטי עפולה: הסטודנטים בעפולה שולחים מכתבי תודה למשרדי MSN נדל"ן עד היום, הודות לסיועה בהגדלת היצע הדירות הקטנות לסטודנטים הלומדים בעיר. הפרויקט סוקר באתרנו בעבר – למידע נוסף על הפרויקט לחצו כאן.

סוהו קרית ביאליק: בניין דירות בוטיק בעיר בו נמכרו כל הדירות בתוך פחות מחודש במסגרת קבוצת רכישה שארגנה MSN.

לעוד מידע על הפרויקטים הנ"ל ניתן לבקר באתר החברה: http://www.msnnadlan.co.il/projects

מעוניינים בפרטים נוספים על החברה? אפשר לצפות בקטע הוידאו הבא: