חברת MSN שיווק ויזום נדל"ן – מה חשוב שתדעו עליה

ענף הנדל"ן בישראל הוא ענף רווי בחברות מסוגים שונים. יש בו חברות נדל"ן קטנות ויש בו חברות נדל"ן גדולות, יש בו חברות המתמחות בנישות ספציפיות כמו נדל"ן מסחרי, או נדל"ן להשכרה, ויש בו חברות נדל"ן העוסקות בכל תחומי הנדל"ן. יש חברות נדל"ן המתמקדות רק באזור ספציפי בארץ, ויש כאלו המתפרסות בכל רחבי הארץ. אפשר לומר שסקטור הנדל"ן בישראל הוא עולם ומלואו, ולכן מי מכם שמעוניין ברכישת נכס, כדאי לו לבחור חברת נדל"ן מקצועית ויציבה, כזו שאפשר לסמוך עליה, ולא חברת נדל"ן קיקיונית שיתכן ואולי היא בכלל חברת קש, שקיימת רק על הנייר.

חברת MSN נדל"ן (http://www.msn-nadlan.co.il או בדף הפייסבוק) הינה חברת נדל"ן בעלת מוניטין, ששמה הולך לפניה, ויש לא מעט סיבות שבגללן כדאי לבחור בחברה זו במידה ואתם שוקלים רכישת נכס להשקעה או למגורים.

להלן פירוט חלק מהסיבות:

1. החברה נמצאת בבעלותם של גיל מולכו ורן צדיקריו, השניים הינם בעלי ניסיון וידע רב בכל הקשור לענף הנדל"ן, ובמהלך השנים הוכיחו השניים שהם אכן יודעים לנווט את ספינתם היטב בהתאם לתנודות המתרחשות בתחום הנדל"ן בישראל.

גיל מולכו רן צדיקריו

2. החברה אינה חברה חדשה שהחלה את פעילותה רק בשנה האחרונה, זוהי חברה וותיקה שמאחוריה לא מעט פרויקטים מוצלחים ומבוקשים בכל רחבי הארץ. במהלך השנים צברו אנשי המקצוע של החברה ניסיון רב בכל מה שקשור לייזום, ניהול ושיווק פרויקטים בענף הנדל"ן בישראל.

3. לרשות החברה עומד מעגל שלם של אנשי מקצוע מהטובים ביותר הקשורים לעולם הנדל"ן, החל מיועצי נדל"ן ושמאי מקרקעין וכלה באדריכלים ומהנדסים כל אלו נועדו לספק ללקוחות החברה מענה מושלם ומותאם לצרכים הספציפיים שלהם.

MSN נדל"ן

4. העדות הטובה ביותר לכך שהחברה פועלת בנתיב נכון ומוצלח, היא העובדה שרוב רובם של הפרויקטים שבהם חברת MSN נדל"ן בחרה להשקיע הפכו לפרויקטים מוצלחים ומבוקשים, פרויקטים שיש להם דרישה גבוהה, ושנחשבים לסביבות מגורים ברמה גבוהה.

 

 

 

מה חשוב שתדעו על חברת MSN נדל"ן

החברה פועלת מזה מספר שנים בשני ערוצים עיקריים, בערוץ אחד היא עוסקת באיתור שטחים לבניה באזורים אטרקטיביים ויוזמת באותם אזורים פרויקטים לבניה שיאפשרו מגורים ברי השגה, במחירי מטרה. בערוץ השני עוסקת החברה בתחום של דירות להשקעה ומעניקה ליווי וייעוץ של רו"ח ועו"ד לכל מי שמעוניין לרכוש דירה להשקעה, בין אם מדובר בדירה חדשה מקבלן או בדירת יד שניה. הצוות המקצועי של החברה מורכב מיועצי נדל"ן שמומחיותם היא להבין את השינויים והדינאמיקה המשתנה בשוק הנדל"ן הישראלי, ובהתאם לכך לקבוע את ההתנהלות והמדיניות של החברה. לצידם עומדים אנשי מקצוע נוספים שנותנים שירותים נלווים בענף כמו מהנדסים, שמאי מקרקעין ואדריכלים, ותפקידם הוא לתת מענה מותאם אישית לצרכים המשתנים של לקוחות החברה.

לפני שממשיכים – מומלץ לצפות בסרטון התדמית שהכינה חברת MSN

הפרויקטים של חברת MSN:

לזכותה של חברת MSN עומדים עשרות פרויקטים בתחום הנדל"ן, אשר מתפרסים על כל חלקי הארץ מדרום ועד צפון. לא כל הפרויקטים דומים זה לזה, יש פרויקטים שמקנים ללקוחות זכות לבניה בעתיד, או זכות לרכישת דירה בעתיד ותלויים בהפשרת הקרקע, ויש פרויקטים שבסיומם מקבל הלקוח דירה חדשה.

להלן סקירה של מספר פרויקטים שמהווים דוגמא למכלול הפרויקטים של החברה:

פרויקט כנרת C View במושבה מגדל –  הפרויקט נבנה במושבה מגדל שנמצאת מעל הכנרת, ונחשב לישוב קהילתי מצליח שמקורות הפרנסה שלו הם תיירות וחקלאות. בישוב יש אוכלוסיה ברמה גבוהה ומערכת חינוך איכותית. המתחם שבו צפוי להתפתח הפרויקט מתפרס על שטח של 6000 מ"ר, שיכללו בניה מדורגת בשילוב גינות ירוקות. כל מי שירכוש נכס בפרויקט, הנכס ירשם על שמו הפרטי ובתהליך הרכישה הוא ילווה ע"י משרד עו"ד המתמחה בתחום הנדל"ן.

פרויקט גלילות

פרויקט רובע גלילות – הפרויקט הנ"ל אמור להתפתח על הקרקע החלומית והיקרה שנמצאת בין תל-אביב ורמת השרון, שטח הפרויקט מתפרס על פני כ-2000 דונם, ובסיום הבנייה נוכל לראות בניני מגורים יוקרתיים, אזורי הייטק ומסחר, ואזורים ירוקים. דירה בת 4 חדרים באזור זה שווה 2.5 מליון שקל. MSN מציעה לכל מי שמעוניין לרכוש מגרש בשטח הנ"ל, דבר שיעניק לו בעתיד את הזכות לדירה במתחם שיתפתח. רכישת המגרשים מלווה ברישום מלא בטאבו.

פרויקט פארק האלף – העיר ראשל"צ נמצאת בצמיחה מתמשכת ואינה מפסיקה להתפתח. עירית ראשל"צ מתחם האלף ראשון לציוןמצידה מתכננת בקפידה את כיווני ההתפתחות של העיר, וכעת היא דוחפת את אחד הפרויקטים הגדולים שיביאו לצמיחה נוספת של העיר. הפרויקט נקרא פארק האלף, משום שהוא משתרע על שטח של 1000 דונם שחלקם יהיו בבעלות העיריה, וחלקם בבעלות פרטית או בבעלות משותפת של העיריה ושל גורמים פרטיים. ב-1000 הדונם הללו צפויים לקום בניני מגורים, מרכזי עסקים, מבני תעשיה, מוסדות מחקר וחינוך, אזורים ירוקים ועוד. בפרויקט זה הלקוח רוכש חלקה שנרשמת על שמו בטאבו, ויכול לממש אותה מתי שירצה, יש לציין שמימוש הפרויקט במקרה זה הוא לא רק אינטרס של הגורמים הפרטיים אלא גם של העירייה.

פרויקט עיר ימים בחדרה – הפרויקט מאפשר רובע עיר ימים חדרה "הריביירה של חדרה"לרכוש קרקע להשקעה בחדרה, בסכום של 219,000 ₪, מי מכם שהוא שמעוניין לבצע השקעה חכמה בנדל"ן, יוכל להשקיע 219,000 ש"ח בלבד, ולקבל זכות לדירה על קו המים במערב חדרה. רובע עיר ימים במערב חדרה, מוקם בעידודה של עירית חדרה, כך שלא צפויים כשלים בירוקרטיים בתהליך ההקמה וההליך צפוי להתבצע באופן חלק ללא בעיות. מטרת הפרויקט היא לקדם את הפן התיירותי של העיר חדרה ולמתג אותה כעיר תיירות. הרובע צפוי להשתרע על שטח של 2000 דונם הפונים אל הים, ש-1000 דונם מתוכם מיועדים להיות שטחים פתוחים והשאר יהיו שטחים בנויים. כל מי שירכוש חלקה ברובע עיר ימים, החלקה תהיה בבעלות פרטית שלו, ותירשם בטאבו על שמו. מי שירכוש חלקה יזכה לליווי משפטי ופיננסי של אנשי מקצוע מעולים מטעם MSN נדלן לאורך תהליך הרכישה.

פרויקט מתחם QUATRO ברמלה (http://quatro-ramle.co.il) – העיר רמלה קוואטרו רמלהעוברת בשנים האחרונות מתיחת פנים. כבר זמן רב היא נחשבת לאחת הערים העולות של מחוז המרכז, וכעת היא עוברת תהליך פיתוח מואץ, ומקבלת את המעמד הראוי לה. אחד הפרויקטים המרשימים המתבצעים בעיר בימים אלה הוא פרויקט מתחם קוואטרו הממוקם בקרבת קניון עזריאלי החדש שנפתח לאחרונה ברמלה. מסביב למתחם נמצאים בתי"ס מוסדות ציבור, ופארק גדול שיתפקד כריאה ירוקה עם מתקני ספורט, שאליהם יגיעו תושבי המתחם בשעות הפנאי. חברת MSN משווקת במתחם 4 בנינים שבנויים בבנייה רוויה ויכללו דירות של 3,4,5 חדרים. פרויקט זה מאפשר לזוגות צעירים לרכוש דירות במחירים ברי השגה, ולמשפחות או משקיעים לרכוש דירה להשקעה בעיר מתפתחת הנמצאת במרכז הארץ. לעוד מידע: http://cafe.themarker.com/post/3201207.

כתבות ומידע נוסף אודות החברה:

http://www.haaretz.co.il/commercial/arena-consultants/nadlan/1.2310146

http://www.madlan.co.il/developer/MSN