בחירת מכשירי הקלטה מומלצים להקלטת קול ושמע

במרוצת השנים האחרונות, האפשרות לבצע הקלטה של שיחה בקלות וללא מאמץ רב כבר הגיעה לכמעט כל בית בארץ. אין זה משנה אם אתם בלשים פרטיים, הורים אשר דואגים לטיפול המסור בילדים, עיתונאים חוקרים או רק מנסים להוכיח נקודה לחבר שלכם, המטלה לבחור ולהשתמש במכשיר הקלטה מומלץ לא תהיה קשה במיוחד.

 

מכשיר הקלטה סמוי

בימים אלו תוכלו למצוא במהירות מכשיר הקלטה בגודל זעיר במיוחד אשר לא יהיה גדול ממטבע ממוצע. בדרך כלל המכשירים כבר יהיו חבויים בתוך מוצרים שונים כמו כרטיס זיכרון נייד, עט או שלט לרכב. הטכנולוגיה המתקדמת בתחום מאפשרת ליצרנים לשלב מכשירים כאלו בקלות בתוך כמעט כל מכשיר חשמלי ואתם יכולים ליהנות מההזדמנות להקליט את כל מה שיעלה על רוחכם ללא חשש מגילוי. מכשירי הקלטה מומלצים ניתן לרכוש כאן.

חיי הסוללה של המכשירים השונים מושפע מאוד מגודל המכשיר עצמו. הזמן הממוצע בו תוכלו להקליט בעזרת מכשירים זעירים יעמוד על 1-3 שעות בלבד, אך תוכלו להיות רגועים משום שישנם מבחר גדול של מכשירי הקלטה מומלצים אשר מאפשרים לכם להחליף את הבטרייה ללא מאמץ. ישנם גם מכשירים גדולים יותר אשר יעניקו לכם זמן הקלטה ארוך יותר ללא הצורך להחלפת סוללה, אך עליכם לוודא שעדיין יהיו מוסלקים בצורה מתאימה ולא יעלו חשד אצל המוקלטים.

 

דרכי שימוש

בעת אתם מעוניינים לבצע הקלטה ללא ידיעה של הגורם עמו אתם משוחחים, הקפידו להתאים את המכשיר והמתקן בו הוא פועל למראה שלכם כדי לא לעורר חשד. עליכם להשתמש במכשיר הקלטה נסתר אשר ישתלב עם ההופעה שלכם בצורה תקינה, נוכל לקחת לדוגמה אדם אשר משתמש במכשיר מוסלק בכונן USB על צרור המפתחות אך כבר ישנו אחד כזה, או מקליט בשלט הרכב אצל אדם ללא רכב.

שימוש במכשירים כאלו אשר מגיעים כיחידה עצמאית ולא מוסלקים בתוך פריט אחר יאפשר לכם ליהנות ממגוון של מכשירים זעירים במיוחד. השתדלו למקם אותם באזור פלג הגוף העליון שלכם כדי להבטיח את צליל נקי וללא הפרעה. כיס החולצה עשוי להיות עבורכם אפשרות מהימנה.

קראו את חוקי המדינה לפני שאתם מתכוננים לבצע הקלטה כזו. באופן כללי החוק קובע כי במידה ומתבצעת האזנת סתר, לפחות על אחד הצדדים הפעילים בשיחה להיות מודע באופן מלא לקיומה. בנוסף, נסו לגבות את עצמכם עם מכשיר חילופי אשר יעניק לכם הקלטה נוספת במידה והראשונה לא צלחה ועבדה כפי שציפיתם.

 

מחירים של מכשירי הקלטה

הקשת הרחבה של המחירים הממוצעים עבור מכשירים כאלו תלויה בכמה קטגוריות, אשר ביניהם נמצא את גודל המכשיר, אורך חיי הבטרייה וזמן ההקלטה וסוג המוצר בו המכשיר חבוי. תוכלו למצוא מכשיר בסיסי החל ממאה שקלים, ומכשירים מתקדמים אשר יציגו מחירים אשר ינועו בין אלף לאלפיים שקלים ומעלה.

לפני שאתם ניגשים למלאכת הבחירה במכשיר המתאים ביותר, נסו להבין בדיוק מהן הדרישות שלכם מהמכשיר.