איך תיקים לנשים תורמים לתלבושת שלך בקיץ?

תיקים לנשים הולכים איתכן כל השנה. הם הולכים איתכן בסתיו, בחורף, באביב ובקיץ ואין מה לעשות, כל השנה אתן צריכות תיק לשים בו את הפריטים שלכן בניגוד לגברים שיותר מחצי מהם הולכים בלי תיק ובעיקר בחורף כאשר יש להם בגדים עבים ומלאי כיסים. אצל נשים המקרה הוא אחר שכן אישה תמיד מסתובבת, כבר מגיל תיכון עם שפתון, מראה קטנה, ארנק, מפתחות, ועוד כל מני פריטים שגבר לא צריך ונראים לו מיותרים. ככה אתן הנשים ולכן כל הענף של תיקים לנשים פורח בקטגוריה שלכן.

בתור אחד שמתעסק כבר שנים עם תיקים אני רוצה לעזור לכן להבין מה המשקל של התיקים ביחס לתלבושת הכללי שלכן בכל אחת מענוות השנה. כדי שתוכלו לבחור בצורה יותר נכונה בכל עונה את התיק שלכן אתן צריכות להבין את הניגודיות הנכונה שבין התלבושת לבין התיקים שלכן וגם לבין האקססוריז שאתן שמות על עצמכן. אם למשל שמתם המון תכשיטים נוצצים ביום קיצי חמים ביחד עם שמלה מנצנצת רצוי מאוד שהתיק יהיה בניגוד לצבעים השמחים וסולידי מאוד בדוגמה שלו. לעומת זאת אם לבשת תלבושת בצבע אחיד בעיקרה כדאי שהתיק יהיה צבעוני ושמח ושיסמל את הקיץ וייתן חיים לתלבושת שלכן. כדי להיות מומחית של תיקים לנשים את לא צריכה תואר אלא רק לעקוב אחרי עצות המומחים והטעם האישי שלך. אז נתחיל.

איזה תיקים לנשים מתאימים לכל עונה?

תיקים לנשים שמתאימים לעונת הקיץ הקרובה – השנה יהיו המון דגמים חדשים שפשוט ממשיכים מאוד יפה את הקו של החורף רק מחומרים קיציים יותר ובצבעים בהירים וצבעוניים יותר מאשר בחורף. הקו שאני מדבר עליו הוא בעיקר תיקים עם טלאים, תיקים דמויי עור וארנקי קלאץ'. בחורף האחרון ראינו המון תיקי גב דמוי עור עם ניטים ועם טלאים. בקיץ אנחנו צפויים לראות המון תיקי גב מג'ינס, המון תיקי גב דמויי עור ועליהם יהיו לא מעט טלאים. בניגוד לחורף החומר שמאוד נכנס לאופנה בקיץ הקרוב הוא ג'ינס כותנה וקש ואפילו פלסטיק שקוף. נראה הרבה תיקים שקופים, ודווקא בדומה לחורף נראה גם בקיץ דמויי עור מפני שזהו חומר שהולך בכל השנה.

תיקים לנשים דמויי עור כמו תיקי צד ותיקי גב מאוד הולכים גם בקיץ עם חידושים מרעננים בעיקר בצדדים ובצבעים. אם בחורף הצבע השחור והחום שולטים אז בקיץ הקרוב נראה הרבה לבן, כסף, אפור, בז', וצהובים וורודים כהים.

איפה רוכשים תיקים להנשים בקיץ?

תיקים לנשים בקיץ הקרוב כדאי מאוד לקנות אונליין, מפני שרק אונליין תוכלו לראות במהירות את כל העדכונים והכל מבלי לחרוש את כל הקניונים בארץ. כאשר אתן בודקות את כל האתרים המובילים החל מחודש מאי תוכלו לראות את כל הדגמים החדשים שילכו השנה בשווקים, את המחירים, וכך תוכלו להשוות בין הדגמים שתראו אונליין לדמים של תיקים לנשים שתראו פיזית.
אל תמהרו לקנות. בקיץ אתן זקוקות לפחות לחמישה תיקים חדשים ולכן כדאי שלא תטעו יותר מדי כי גם ככה תצטרכו להוציא על זה לא מעט כסף. כל אחת צריכה להתחדש בתיק לים, תיק לערב, תיק גב וארנק וכך קורה בכל עונה.